alexbard: (dragon)
Сообщение из ленты +Vitali L.:
У мене правило: я круглю лише україномовних, англомовних, франкомовних, япономовних... Спільноти московською мене не цікавлять.
Мене втомив кацапський курвів снобізм. Окрім руссскаваїзика™ вони нічого в світ не несуть.

-----

Слухав випадково по радіо Ера якогось "емігранта" з Владівостока. Він ВЖЕ переїхав НА Україну. В АП(?) йому вже оформили українське громадянство, і зараз він займається тим, що допомагає своїм русскім братьям по разуму перебиратись в Україну...

Риторика така:
Путін ху...ло, в Росії дупа і краще не передбачиться, тому з Росії треба тікати. А найкомфортніше тікати в Україну, тому що тут російсько-мовне середовище... В Штати, Канаду, Англію і т д - їхати не з руки, бо там мову вчити треба. А в Україну саме ґуд - бо вчити не треба! І люди тут добрі і младєнцев не їдять...
А ще він почав радити виселить донбас і заселить адекватними росіянами, та ведуча зупинила...

Блять! Народ, ми з цієї толерантної дупи ніколи не вилізимо, розумієте?! Коли у нас були проблеми з зеком - ми, сука, в рашку не бігли, а вирішували самі, і пішли на майдан і надавали триндюлєй скотам! І надаємо ще, як припече! А цим мудакам слабо, тому вони вирішили нас ощасливить... Та ще й відразу почали з цінних порад по розселенню українців. Блять, та ми самі розберемось що робити з донбасівцями, це сука не ваші проблеми!

Зараз ці мудаки розвалять рашку і "тепер ми йдемо до вас". І буде як казав Жирік - "мы пошлем туда еще миллион русских и изберем там своего президента!"

Ви помітили, що вчора на прес- конференції Путіна лише український журналіст сказав в лице правду? Отже, сказати можна(!), була б тільки воля. А її просто нема! Ніхто не каже... Справа не в Путіну, народ. Справа в тому, що вони заслуговують на Путіна! Кожен має те, на що заслуговує! І харош стогнать вам про те, що "русские есть тоже нормальные"! Ну есть, и стяг їм в руки! Хай займаються своєю країною! Кругом є нормальні люди, то що тепер?

Курва, дістало!

Одним словом, українці в мене до вас велике прохання! Я розумію, що демократія, никто не запрещает і всьо такоє, я розумію, що так сложилось исторически, що все сложно, і ще купа різних "вагомих" причин - та, будь ласка, хоча би з незнайомими людьми на вулиці, по телефону, в публічних місцях, в магазинах - вітайтесь , спілкуйтесь українською! Створіть українську картинку! Ви ж любите Україну і всі знаєте мову - хіба це така висока ціна, щоб трохи захистити і попіклуватись про Неню? І хай окупантам буде реально незручно, некомфортно. Нехай всяка шушваль, яка ненавидить українське реально відчує - хочеш жити в Україні - ВЧИ МОВУ!

Покажіть, бляха, зуби і промацайте свій хребет! І не притягуйте за вуха нових проблем.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=709880155775187&id=100002596275927

Опубликовано в 15:35 (все мои записи на Google+)

alexbard: (dragon)
Коли прилетів у вівторок до Москви, то виходячи з аеропорту Шереметьєво в галереї побачив торгівельні стенди з написом "Русские - вежливые люди" й із людиною в військовому облаштуванні спеціального призначення. Думав, що то фігурки солдатиків, про які навесні писали. Але був уже втомлений, то навіть не зупинявся, пройшов мимо.
Коли в п'ятницю вже прибув до аеропорту, щоб летіти назад - підійшов роздивитися уважніше.
А там на тих стендах - футболки з мордою Путіна й захисні чохли для мобільних телефонів теж із мордою Путіна в різних іпостасях із підписом "Самый вежливый из людей".
Стало бридко, аж ледь не знудило.
Людоньки, до чого ж ви докотилися?! Він же ж бреше! І цією брехнею вже зруйнував цілий регіон в Україні, ба більше, не лише брехнею. Він же ж і віддавав ці накази. Й про "приєднання Криму" він теж накази віддавав. І він несе відповідальність за купу смертей, що вже сталися, і буде відповідальним за смерті, що ще будуть. А буде їх ще більше, ніж уже було.
І веде зараз цілу країну до повного краху.
Раз такі торгівельні точки існують - а понатикано їх по Шереметьєво добряче, навіть торгівельні автомати є - значить достатній попит.
Дехто із російських незалежних журналістів "национал-предателей" постійно пише, що немає 80% підтримки.
Неправда. Є. І успішні продажі такої продукції - це ще одне підтвердження цієї статистики.
Ох людоньки, та щоб вас підняло та гепнуло, раз ви такий вибір робите!

Опубликовано в 14:42 (все мои записи на Google+)

alexbard: (dragon)
Thermal images of the Moon.
Three different cameras. Three different generations. Three different detector sizes.
First one: Fluke Ti25. Detector 160x120. Old good thermal imager.
Second one: Fluke Ti400. Detector 320x240. New series. Current bestseller.
Third one: Fluke TiX660. Detector 640x480. Newest series.
But the most important thing: all measurement results are within instrument accuracy tolerance!
For the camera, manufactured in 2009, for the camera, manufactured one year ago and for the camera, manufactured just couple of weeks ago.
Don't think your old tools are not good enough! Even though latest ones have much more nice features!
2014-12-06 (3 шт.)


Опубликовано в 02:23 (все мои записи на Google+)

alexbard: (dragon)
Мій тепловізійний кіт. З нового тепловізора з великим приймачем.

Опубликовано в 00:39 (все мои записи на Google+)

alexbard: (Me in InfraRed)
Перетягнув до себе.
Треба створювати нові символи, що не мають негативу, й наповнювати їх змістом.
Війна була й для України вона коштувала дорого.
А в Україні ця дата має стати днем Пам'яті, а не святом.

Оригинал взят у [livejournal.com profile] shtunda в Миру Вашому дому!

Ідея брателла Вогнеруба [livejournal.com profile] firecutter
alexbard: (Me in InfraRed)
Ось таке нарешті зібрав. Напередодні Великодня.
Це вхід до Голгофи й Храму Гробу Господнього в Єрусалимі. Як він виглядає через тепловізор.
Цікаво, що ззовні сонце все нагріває, тому створюється теплова картинка. А всередину потрапляє лише розсіяне сонячне світло. Тому всередині все каміння має дуже однорідну температуру й тепловізором майже нічого не видно, окрім людей, що приходять до цього місця.

IR009771 - IR009832_12

Головне, що я виніс з відвідин цього місця, так це те, що Його там вже нема. А є лише те, що розбудували навколо. І є люди, що приїхали відвідати це місце. І церкви-церкви-церкви різних конфесій, що відігравали й відіграють роль музеїв. Але Його там вже давно нема. Бо Він воскрес!

Христос воскрес!
alexbard: (Me in InfraRed)
Оригинал взят у [livejournal.com profile] e_mir в Уважаемые читатели и друзья.

Я хочу попросить помощи.

Я стартовал проект Украин|А+, посвященным качественным украинским товарам и услугам (если вы меня читаете, то должны помнить что эта тема не оставляет меня уже несколько недель). Манифест проекта тут. Я понял что нужно выйти за рамки своего блога и поднять отдельный проект, где можно делиться информацией об отечественных продуктах, которые не стыдно похвалить.  Усилий одного меня – тут явно мало, поэтому я сделал то что в данный момент мне кажется минимально возможным – взял домен, поставил WordPress, настроил его в первом приближении, перенес тот небольшой объем контента, который был написан за эти три недели. Это не отменяет того что все еще очень сыро и мутно.

И – повторяю, мне нужна ваша помощь. В первую очередь нужны соавторы , которые поняли и приняли  бы идею сайта и начали бы описывать свои любимые продукты. Переводчики, для того чтоб сайт стал многоязычным. Далее - люди с художественным вкусом, умениями дизайнера, которые сумеют конструктивно покритиковать и не только. Возможно нужно все снести и начать заново. Затем, наверное, также пригодятся и веб-программисты.

И если вы в целом согласны с идеей проекта – дайте на него ссылку, будьте так добры.  Буду рад также услышать ваши мнения в комментариях.[Написано на Дриме]

alexbard: (Me in InfraRed)
Я працюю у Москві, тож віддалений від основних подій, але мене колеги в принципі розпитують, що ж коїться.
Цікаво, що вони постійно сповзають на розмови про "руку америки", але це вже не нова пісня.
А от що було набагато цікавіше - відбулося сьогодні.
Я вчора перепостив на своїй сторінці у Facebook відео зі знущаннями беркутівців над захопленим (затриманим його неможна вже назвати, це фактично полонений) активістом з Майдану.
До мене сьогодні підійшов наприкінці дня колега із сусідньої компанії (у нас "shared office" між компаніями, що входять до однієї групи), й сказав, що йому довго не було зрозуміло, що ж у Києві відбувається, але після того, як він побачив це відео, він сам готовий піти на Майдан і боротися за свободу, бо всі крапки над "і" це відео розставило.
Це була єдина людина. З якою я навіть не дуже багато обговорював усю цю ситуацію.
І цей колега - вірменин.

І ще одна риска. Я працюю в офісі дуже великої високотехнологічної корпорації. Власне з цією роботою й був пов'язаний переїзд до Москви.
Керівник у мене експат, доволі своєрідна людина, бо походить з Перу, хоча й виріс у італійській родині.
Майже всі москвичі постійно обурюються тим, як він веде справи. Найпозитивніше все сприймаю я і ще один колега, якого взяли на роботу у серпні.
Він росіянин. Він молодий. Йому ще дуже багато чому треба навчитися, набратися досвіду.
Але є дуже характерна риса: він так само хоче емігрувати, як і я.
alexbard: (Me in InfraRed)
Оригинал взят у [livejournal.com profile] lvivil в "Голос з криївки" /репост/

Originally posted by [livejournal.com profile] zadunajskij at Голос з криївки
І з приводу страшного листа від НКРЗ провайдерам про відключення інтернету всім живим істотам. Жоден з операторів-членів Інтернет Асоціації Ураїни подібних листів на даний момент не отримував. Це я вам як людина, напряму дотична до одного з інтернет-провайдерів, кажу. От. Фільтруємо вброси цього самого, панове.

І повторюсь: Ну, не дай бог, звичайно, але якщо все буде хріново з мобільним зв'язком, але залишаться хоч якісь канали зв'язку - є для ваших модних мобіл програмні PPT рації типу Zello -
http://zello.com/.
До речі, між собою по Wi-Fi теж можна по закритих каналах просто зараз, щоб товаріщ полковнік був не в курсі.

П.С. А от вам не на правах реклами, бо аналогів вистачає, тру телефон-рація з антенкою, що прикручується. За вільної України знадобиться в походах і на рибалках  2 км - то на відкритій місцевості, сферичний кінь у вакуумі, але краще, ніж нічого
http://sigmamobile.net/index.php/katalog-tovarov/zashchishchennye-telefony/item/29-x-treme-dz67-travel
alexbard: (Me in InfraRed)
Оригинал взят у [livejournal.com profile] prof_eug в Добро пожаловать в 1937 год!
Євромайдан SOS склав список найбільш кричущих положень законів, що сьогодні були протягнуті у ВР з критичними порушеннями процедури. Законів, що намагаються перетворити нас на Північну Корею:
МАКСИМАЛЬНИЙ ПЕРЕПОСТ!!! ВІДТЕПЕР МИ ЖИВЕМО В БАНДИТСЬКІЙ ДЕРЖАВІ, ДЕ НЕМА Й МОВИ ПРО ЯКІСЬ ПРАВА ТА СВОБОДИ. Знайомтеся з новаціями, прийняття яких банда сфальшувала сьогодні під куполом (в усіх читаннях одразу підняттям рук і називанням "зі стелі" цифри голосів):

1. За рух у колонах більше 5 авто - вилучення прав і автомобіля на 2 роки.
2. За діяльність інформагентства без держ.реєстрації - конфіскація техніки і продукції + великий штраф.
3. Порушення порядку мирних зібрань - до 10 діб.
4. Участь у мирних зібраннях у касці, форменому одязі, з вогнем - до 10 діб.
5. Встановлення наметів, сцени чи навіть звуку(!) без дозволу(!) міліції(!) - до 15 діб.
6. Неповага до суду - 15 діб
7. Невиконання вимог про обмеження доступу до інтернету - штраф 6800 грн.
8. Невиконання "законних вимог" СБУшників - штраф понад 2 тис. грн.
9. Протокол про адмін. правопорушення можна вже не вручати особі, яку вважають порушником (достатньо т.зв. "свідків").
10. Підтвердження вручення повістки особі тепер не лише її підпис, а "будь-які інші дані" (!)
11. Блокування доступу до житла (цілком нова кримінальна норма) - 6 РОКІВ.
12. Наклеп (Повернуто до Кримінального Кодексу!!!!) - 2 РОКИ.
13. Поширення екстремістських матеріалів (!!!!) - 3 РОКИ.
14. "групове порушення громадського порядку" - 2 РОКИ
15. МАСОВІ ЗАВОРУШЕННЯ - 10 і навіть 15 РОКІВ (!) - будь-якого учасника Майдану можна садити за цією статтею, не кажучи вже про інші статті (!).
16. Збирання інформації про беркутівців, суддів та інших подібних персонажів - 3 РОКИ.
17. Погроза міліціонеру чи подібним персонажам - 7 РОКІВ.
18. збирання інформації про суддю - 2 РОКИ
19. НДО, які отримують кошти з-за кордону - тепер "іноземні агенти", мають платити податок на "прибуток" і офіційно називатися "іноземними агентами".
20. НДО не можуть здійснювати "екстремістську діяльність".
21. Церкви не можуть здійснювати "екстремістську діяльність"
22. Держава може прийняти рішення про ЗАБОРОНУ ДОСТУПУ ДО ІНТЕРНЕТУ
23. Громадське об'єднання вважається таким, що бере участь у політичній діяльності, якщо воно прагне впливати на рішення органів влади (тоді на таку діяльність і її фінансування треба просити завчасного дозволу держави).
24. Людину можуть засудити (у т.ч. до багатьох років тюрми) ЗАОЧНО, тобто у її відсутність на суді.
25. До відповідальність за порушення правил дорожнього руху тепер можна замість водія притягнути власники авто, якщо порушення зафіксовано автоматичним засобом.
26. Народного депутата можуть позбавити недоторканності і дати згоду на його арешт без розгляду профільним комітетом - одразу на пленарному засіданні ВР.
27. "Беркут" та посадовці, які вчинили злочини проти активістів майдану, звільняються від покарання.

Цей перелік не повний, але й цього достатньо, щоб зрозуміти - В УКРАЇНІ ВСТАНОВЛЕНО ДИКТАТУРУ. ЦЕ - РЕАЛЬНЕ ПОВАЛЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО ЛАДУ. Лише масовий опір і усунення узурпаторів може відновити дію Конституції і норм права і захистити український народ від масових репресій.
Це - не перебільшення.
Максимальний ПЕРЕПОСТ, будь ласка.

В українському інтернеті ввели цензуру, SIM карти за паспортом та багато інших новацій в новому законі
alexbard: (dragon)
Опять пытаются втянуть в новый MLM. В интернете. inetglobal. Вот придется как-то корректно послать.
Я, конечно, понимаю, что на этом можно заработать. Но:
1. Мне предложил это достаточно стремный человек (ну в смысле, что с одной стороны я его не знаю, а с другой стороны, как-то у него есть определенная репутация ненадежного человека).
2. Мне не нравится MLM. Просто как вид деятельности. Поэтому уважаю те MLM структуры, которые с пониманием к этому относятся :) (Oriflame, Mary Kay, Amway).

RSS2LJ[alexbard]c4fe05f5529688a3c9ce527696ac8061

Опубликовано в 14:54 (все мои записи на Google+)

alexbard: (Me in InfraRed)
Цікаво спостерігати мені за моїми московськими колегами. Самі вони мені постійно розповідають і намагаються довести, як у Москві жити добре, яке це класне місто.
І в той же час, щиро розповідають про свої відпустки, що провели за кордоном, як там класно, і яка Москва жахлива...
Хоча б послідовними були.
alexbard: (Me in InfraRed)
В той час, як дехто розбирається з тим, чиє Хрещення Русі є найхрещенішим (винаходить колесо, вогонь, тощо)...
В решті світу відбувається чергова технологічна революція.
alexbard: (Me in InfraRed)
Сьогодні не зміг заїхати машиною на парковку бізнес-центру при готелі, де знаходиться наш офіс. Єдиний проїзд, через який можна було заїхати, було повністю перекрито поліцією.
Виявилося, що надалі я буду проїжджати до своєї роботи вулицею Уго Чавеса :)
alexbard: (Me in InfraRed)
Оригинал взят у [livejournal.com profile] pavel_begichev в О деле Семченко…

Меня просили высказаться уже неоднократно. А я ждал, пока уляжется первая истерика…


Ну действительно, кому же и высказываться как не мне. Всё же мы служим с Александром Трофимовичем в одной церкви, мы коллеги-пасторы. К тому же я его знаю уже 6 лет и работал в координационном совете ВСЕХ с 2008 по 2012 годы. С другой стороны я уже давно не завишу от него материально и не являюсь его подчинённым.


И сейчас, я знаю обо всей этой истории не понаслышке. К Семченко пока можно приходить в гости (я не фигурант дела, поэтому мне можно). Сегодня я его посетил. Мы помолились вместе, поболтали о том, о сём.


У меня даже есть уникальный кадр, которого нет пока ни у кого.


Вот нога А.Т. Семченко в специальном браслете, который навешивают всем, находящимся под домашним арестом.


IMG_6710


Теперь, собственно, что я имею сказать.


Все эти годы я знал Семченко как человека, который поразительно мало думал о себе и своём личном обогащении, поэтому весть о том, что Трофимыч похитил 90 миллионов я воспринял со смехом. Человек, который помог сотням людей, который не мог донести до дома наличные деньги в кошельке, отдавая их подчас случайному просителю, никогда не присвоил бы себе ничего чужого. Человек, который много лет хранил веру во Христа и в перемены к лучшему в России мог стать только жертвой интриг, но не главным интриганом. Человек, который в советские годы отсидел за свою религиозную деятельность не станет на склоне лет размениваться на мелочи и губить репутацию.


Ну это, как если бы мне сказали, что доктор Рошаль на самом деле опасный маньяк, который на работе оперировал детей, а по вечерам в свободное время резал беспризорников по подворотням.


А ещё обидно, что наши СМИ, похоже, рассчитаны на совершенных идиотов. Если все акты подписаны и работы приняты, то как мог Семченко украсть деньги, а работы не выполнить? Под дулом пистолета что ли он заставлял подписывать эти акты? Или вступил в преступный сговор с государственными заказчиками? Тогда почему не судят и заказчиков и тех, кто принимал работу?


Я слабо разбираюсь в бизнесе, но мне почему-то кажется, что в любой бизнес-схеме современной России есть возможность возбудить подобное дело. Назначить какие угодно экспертизы и получить любые результаты. Было бы желание. Учесть все тонкости перемещения денежного потока невозможно, поэтому следственным органам предоставляется слишком пространное поле для фантазии и сбора “доказательств” на любой вкус и цвет.


Любого бизнесмена в нашей стране можно смело хватать, цеплять на ногу браслет или сажать в КПЗ…


(Кстати наши доблестные СМИ как-то “забыли” упомянуть, что прежде чем посадить под домашний арест 65-летнего старика, недавно перенесшего тяжёлый инсульт, его двое суток продержали на Петровке, 38, о чём я узнал от родственников Семченко)


Кстати, совершенно неожиданным образом хорошо по этому поводу высказался Ю.К. Сипко, чем почти полностью реабилитировался в моих глазах.


Вся деятельность Семченко не в углу происходила. Но поражает то, что в качестве обвинения берутся дела восьмилетней давности. Практически развалилось дело по поводу Малого Театра, нашли неких недругов, недовольных деятельностью Трофимыча в Большом. Думаю, что кто-то либо позавидовал Александру Трофимовичу или хотел сам нажиться, да Семченко помешал. Нашлись у такого обиженного высокие покровители и машина завертелась: развалится дело Большого Театра, зацепятся за дорогу Москва-Минск и т.д.


Кем конкретно инспирирован заказ, не скажу, не знаю. Знаю, что были у Александра Трофимовича недоброжелатели из-за его поддержки портала Credo.ru


Кому-то не нравилось то, что он пытался легитимизировать религиозную деятельность протестантов в России, представляя их интересы в высоких сферах. Апологеты фрунта и религиозного единообразия носят большие погоны и довольно могущественны.


Кто-то заявляет, что в деле нет религиозной составляющей. Как знать… Только в таком случае довольно странно, что во всех СМИ муссируется тот факт, что Семченко “баптист” (кто-то из баптистов поспешно уже от него открестился), епископ, евангелик и т.д.


А СМИ только дай повод. Распишут в красках, не гнушаясь ложью. Только ленивый не пеняет Трофмычу на то интервью, которое переврала Комсомольская Правда, якобы Семченко признался, что нанимал бандитов, чтобы бить защитников химкинского леса. Остаётся только пожалеть людей, которые поверили явной газетной утке и источником познания Истины сделали газету с названием (вы только вдумайтесь) “Комсопольская Правда”!


Что взять с беспринципных людей? Я готов к дальнейшим провокациям. Например, завтра на богослужение могут прийти бесчестные и лукавые люди, чтобы сорвать молитву и проповедь. Но это ничего, мы помолимся за несчастных с промытыми мозгами. Те кто не верит Богу, в конечном счёте будут верить кому угодно…


А вот за некоторых единоверцев мне стыдно. Кто-то не прочь поплясать от злорадства, вспомнив какие-то старые обиды, торжественно воздевая указательные персты к небу! Кто-то банально трусит, говоря, что лично он сам, дескать, очень даже “за” Трофимыча и в тайной комнате о нём непременно помолится, но вот высказаться, рассказать о том добре, которое получил в своё время — увольте!


Слава Богу, что не все таковы.


Координационный совет ВСЕХ высказался в защиту Семченко.


Очень хорошее письмо написал вице-президент СЦЕХ Л.В. Картавенко. Оно пока не опубликовано, а разослано по нашим церквам. Я его помещаю под катом. И не буду повторяться, пересказывая мысли, изложенные в этих документах.


А свою нехитрую мысль хочу законить так: не спешите верить сплетням, даже транслируемым на федеральных каналах.


Прочитать оставшуюся часть сообщения » )
Дорогие братья и сестры, Приветствую вас именем Господа нашего Иисуса Христа!

Мир Вам!

Как многим из Вас уже известно из светских СМИ электронных и печатных, 11 июня 2013 года произошло задержание нашего брата и служителя, генерального секретаря ВСЕХ, Президента СЦЕХ, пастора Александра Трофимовича Семченко и предъявлено обвинение по работам на Большом театре в Москве. В течении последнего года шла работа по другому делу, но ситуация резко изменилась за день до вылета в США, в одни из Университетов, которые приняли решение о вручении почетной степени доктора богословия Александру Трофимовичу.


Координаторы ВСЕХ и московские пасторы собрались в экстренном порядке для молитвы и размышления о наших действиях в сложившихся обстоятельствах. Считаем, что одна из причин задержания – это активность А.Т.Семченко в представлении евангельского протестантского сообщества перед властью, консолидация евангельских сил, а так же правозащитная деятельность в отношении многих случаев правонарушений в адрес евангельских церквей в стране. Экономический вопрос повод для действий. Все события с Большим театром были известны и ранее всем структурам, но только сейчас возник вопрос о финансах. Во вторник следователи проводили санкционированный обыск в квартире Александра Трофимовича, в его доме в садовом товариществе, который СМИ назвали ” коттеджем” ( бедному фотографу пришлось с самой земли фотографировать этот дом, чтобы он показался больше), и в его кабинете, при этом без всяких санкций провели обыск в офисе СЦЕХ. Вся эта ситуация напоминает тридцатые годы прошлого столетия, когда “за веру” не сажали в тюрьмы, для этого находились другие статьи типа” за антисоветскую пропаганду или незаконное частное предпринимательство”.


Сегодня мы посетили Александра Трофимовича на дому, где он находится под домашним арестом. Коленопреклоненно помолились вместе с ним нашему Небесному Отцу, передали ему приветствия и молитвенно поддержали его супругу Любовь Петровну, и детей.


Наше служение продолжается и в это время испытаний. Ни одно календарное событие не отменяется в служениях.


Призываю Вас  присоединиться в молитве за Александра Трофимовича и его семью, а так же за СЦЕХ и церковь на Шелепихе, где он является старшим пастором.


Будем информировать Вас по развитию всех событий. Молитесь о нас, координаторах ВСЕХ в Москве, о Божьей мудрости в этом водовороте событий.


Вице президент СЦЕХ

Картавенко Леонид.

blog.begichev.info


alexbard: (Me in InfraRed)
Цікаво, на чому грунтується широко розповсюджений серед росіян міф про те, що Шевченко писав російською мовою, а потім його "Кобзар" був перекладений українською?
Так, у нього є й вірші російською. Але не дуже багато. І не визначальні. Але ж це не означає, що українською він НЕ ПИСАВ...
alexbard: (Me in InfraRed)
Ось надибав на просторах Ютуба :).


Коли дивишся на це, то починаєш усвідомлювати, наскільки ж далеко технології пішли. Бо тепер все те одоробло вміщується в одній руці. Та й системи при цьому набагато потужніші й чутливіші.
alexbard: (Me in InfraRed)
Минулого тижня був у відрядженні в Нижньому Новгороді. На виставці.
Там з'явилася змога познайомитися напевне з провідним фахівцем із застосування термогафії для медичної діагностики - доктором медичних наук, Колесовим Сергійом Нікандровичем.
З його контактами мені допомогли знайомі з Санкт-Петербургу. Але й пан Колесов дуже легко згодився на зустріч. Під час розмови виявився дуже приязною й відкритою людиною, що не завжди буває.
Мені цікаво було зрозуміти, які вимоги він як лікар ставить до тепловізорів, які перспективи можуть мати мої тепловізори в медицині. Одностайної відповіді я не отримав, бо її насправді немає, але на багато питань отримав відповіді під час розмови.
Врешті все зводиться до того ж, на чому я й раніше стояв: щоб ефективно застосовувати термографію в своїй галузі, треба бути гарним фахівцем в своїй галузі й добре розуміти, що і як функціонує. Тоді тепловізор просто дасть тобі необхідну інформацію.
Із неживими об'єктами іноді буває складніше: їм неможна сказати, що зробити, як стати, яке навантаження взяти. Не завжди можна подати якесь відоме навантаження або забезпечити зміну навантаження, як тобі хочеться - бо все працює.
А людину можна попрохати виконати якісь вправи й подивитися, як змінюються температури тіла. Проте - треба знати, із чим ці зміни пов'язані. Тож в першу чергу треба бути гарним лікарем і добре розумітися на тому, як функціонує людський організм і без тепловізора.
Чути про все це було дуже цікаво. Нажаль, в Україні мені так і не вдалося завести знайомства з лікарями, які б з одного боку з ентузіазмом до термографії поставилися, з іншого боку, які б могли доволі чітко пояснити, чому і як змінюються температури поверхні тіла людини.
Тому, коли розмова торкнулася можливості придбати дві книжки, автором яких є пан Колесов, я просто запитав "Скільки?" :).
Книжки були видані малим тиражем - всього 500 примірників - тобто для вузькогалузевого використання.
Мені ж потрібні, щоб знати, як все розвивалося на території колишнього СРСР й достатньо кваліфіковано відповідати на запити наших дистриб'юторів на кшталт "ми хочемо запропонувати тепловізори медикам".
А ще пан Колесов провадить навчальні курси для лікарів із застосування тепловізії в медицині.
Також він мав безпосереднє відношення до створення мережі кабінетів тепловізійної діагностики в останні роки існування СРСР. Нажаль, після краху більшість обладнання поступово вийшла з ладу, а цікавість до тепловізійної діагностики згасла, бо стали з'являтися й поширюватися більш дорогі але й більш потужні методи прямої візуалізації, які насправді ставили набагато менші вимоги до кваліфікації лікаря для постановки діагнозу. Хоча з останнім твердженням можна й посперечатися.
Отже нижче скановані обкладинки тих книжок, що я отримав.

Kolesov Kolesov_001

November 2015

S M T W T F S
123456 7
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 09:49 pm
Powered by Dreamwidth Studios